Branches
Doe-het-zelf en bouwmarkten
Vendit heeft met veel aandacht en zorg de werkwijze in VMSII gelijk getrokken aan de werkwijze van ondernemers uit de doe-het-zelf- en bouwmarktbranche.
Door de toenemende concurrentie, financiële onzekerheden en het grillige consumptiegedrag van consumenten, is de druk om de voorraadkosten te verlagen en leverbetrouwbaarheid te verhogen groot. Of u nu voorraadbeschikbaarheid wilt creëren of uw voorraad wilt reduceren, VMSII is het meest geschikte winkelmanagementsysteem. Met een ongelimiteerd aantal artikelen in VMSII kunt u perfect uw voorraad beheren.
Met VMSII kunt u razendsnel inventariseren en wordt in de artikelkaart het nummer geplaatst van de week wanneer u het betreffende artikel voor het laatst heeft geteld (gescand). Ook produceert VMSII een verschillenlijst en worden de juiste aantallen in de artikelkaart gezet (automatisch of per artikel bevestigen).
Daarnaast bevat VMSII de volgende onderdelen:
- Voorraadbeheer/besteladvies (vrije als ook minimum- en maximumvoorraad)
- Bestellingen elektronisch doorsturen naar leverancier
- Schapskaarten afdrukken en bestellen middels een draadloze handscanner
- Verkoop op naam contant of op rekening
- Importfunctie voor het eenvoudig inlezen van artikelbestanden van uw leveranciers
- SMS module waarbij tijd kan worden bespaard door het versturen van een SMS als een reparatie gereed is
- Klantenpas- en loyaliteitsmodule mogelijk, inclusief klantenpas en/of sleutelhanger leverbaar
- Bruikleenregistratie
- Samengestelde artikelen
Laatste nieuws
-
Geplaatst op 26/04/2013
Succesvolle start van Europart Nijverdal met VMSII
Sinds de winkelopening in december is Europart Nijverdal geautomatiseerd met het VMSII winkelman... lees verder
-
Geplaatst op 25/04/2013
Optie 1 Bodegraven enorm tevreden met VMSII
Telecomwinkel Optie 1 Bodegraven maakt nu bijna een jaar gebruik van het winkelmanagementsysteem... lees verder
-
Geplaatst op 24/04/2013
Strengere controle op kassasystemen
De Belastingdienst gaat de komende jaren meer en meer onderzoeken of ondernemers via het kassasy... lees verder












