Nieuws
Nieuwe VMSII POS .NET versie actief tijdens het ABN AMRO World Tennis Tourn
Geplaatst op 11/02/2008In samenwerking met René de Jong van TennisOnly Rotterdam, automatiseert Vendit in de week van 18 tot en met 24 februari 2008 op het ABN AMRO World Tennis Tournament, de grootste 7 merken en stands. Dit zijn Adidas, Björn Borg, Fila, H2O, Lutha, Nike en Reebok, welke door TennisOnly beheerd worden. Alle 7 merken hebben Vendit voorzien van hun artikelbestand van de producten, compleet met EAN code, artikelomschrijving en prijs, welke tijdens dit toernooi verkocht worden. Vendit heeft deze artikelen in VMSII geïmporteerd, zodat tijdens dit toernooi op artikelniveau (barcode) kan worden afgerekend.
Tennis Only heeft al sinds vele jaren de exclusiviteit op het ABN AMRO World Tennis Tournament om onder andere deze merken tijdens dit toernooi aan het publiek te verkopen. Het feit dat Tennis Only sinds 2004 naar volle tevredenheid met VMSII werkt en Vendit graag haar aandeel in de sportbranche met de komst van de nieuwe VMSII POS versie verder wil uitbreiden, is aanleiding geweest om nauwer met elkaar samen te werken. "Tijdens ons eerste jaar (2005), werden de 3 belangrijkste merken voorzien van ons POS systeem. Dit jaar worden 7 topmerken tijdens dit spectaculaire ABN AMRO Toernooi afgerekend met VMSII. Namelijk, het spectakel vindt niet alleen plaats op het centre court, maar ook dagelijks tussen de schappen van deze merken. De belangstelling voor de laatste tennismode is zo enorm, dat het letterlijk niet aan te slepen valt en dan moet je als gelukkige klant wel snel je slag slaan en kunnen afrekenen", aldus Eric P. van Jarwaarde, CEO van Vendit.
Zo staat in elke stand een complete VMSII POS (Point of Sale) opstelling op de balie, bestaande uit een Casio QT-8100 met touch screen, een kassabonprinter, een laser handscanner en elektronische geldlade. De standbemanning krijgt aan het begin van het toernooi een korte verkooptraining, waarna zij in een vlot tempo alles elektronisch kunnen registreren. De klant krijgt ook een duidelijk gespecificeerde kassabon mee. Dankzij de automatisering met VMSII is de doorloopsnelheid vele malen groter, waardoor er geen wachtrijen meer staan, worden er minder tot geen fouten meer gemaakt en wordt iedereen snel en professioneel geholpen. Aan het einde van de dag kan direct de kassa worden opgemaakt en is er inzichtelijk wat er verkocht is. Voor het geval het nodig mocht zijn biedt Vendit ook permanente ondersteuning tijdens het toernooi in geval van vragen of bij eventuele stroomstoringen.
Over TennisOnly Rotterdam
TennisOnly heeft zich de afgelopen jaren volledig gericht op tennis. Daardoor zijn zij uitgegroeid tot de grootste specialist op Tennisgebied in Nederland met brede collecties van topmerken als: Adidas, Asics, Australian, Babolat, Björn Borg, Esprit, Falke, Fila, H2O, Head, Lacoste, LeCoq Sportif, Lotto, Lutha, Mexx, Nike, Prince, Puma, Reebok, Tacchini en Wilson. Door de enorme belangstelling voor de "klaar terwijl u wacht service" treft de bezoeker bij TennisOnly twee Babolat bespanmachines aan. Op deze manier worden de klanten snel en vakkundig geholpen en kan de klant kiezen uit een breed assortiment snaren.
Tennis Only
Plein 1953 - 14
3086 ED Rotterdam
www.tennisspeciaal.nl
www.TennisOnly.com
info@TennisOnly.com
telefoon 010 - 481 49 90

Laatste nieuws
-
Geplaatst op 07/05/2012
Verhuizing Vendit
We hebben u een aantal maanden geleden al geïnformeerd, maar nu is het ook gerealiseerd... lees verder
-
Geplaatst op 25/04/2012
VMSII is nummer een voor telecomketen Optie1
Vendit is met het winkelmanagement systeem VMSII uitgekozen tot de exclusieve softwareleverancie... lees verder
-
Geplaatst op 24/04/2012
Berkelrode Home & Lifestyle Center kiest voor VMSII
Vorig jaar november heeft één van de grootste interieur- en woonwinkels van Zuid H... lees verder









