Nieuws
Bluebutton kiest voor de VMSII.NET e-commerce module van Vendit
Geplaatst op 28/12/2010
Deze week is de website van consumentenelektronica- en witgoedspecialist Bluebutton live gegaan met de VMSII e-commerce module van Vendit.
Bluebutton is een jonge dynamische organisatie die naast een fysieke winkel ook een internetwinkel heeft, waar een breed scala aan consumentenelektronica en witgoedartikelen wordt aangeboden. Om deze webwinkel en de fysieke winkel goed te kunnen ondersteunen heeft Bluebutton gekozen voor de uitgebreide functionaliteiten van de e-commerce module van Vendit en de webwinkel van de Pit Group.
VMSII® heeft de webwinkel van Bluebutton automatisch gevuld met alle actieve artikelen, (actie)prijzen en aanbiedingen uit het systeem. Orders van bezoekers worden automatisch in VMSII® geïmporteerd en verwerkt en het systeem registreert geaccordeerde betalingen (creditcard en iDeal) waarna de bestelde artikelen risicoloos kunnen worden verwerkt.
‘Door de implementatie van VMSII.NET, februari dit jaar, hebben we de voorraad volledig in kaart weten te brengen. De volgende stap was een webwinkel waarbij de gehele voorraad ook gekoppeld kon worden aan VMSII.NET. De beste oplossing was om Vendit in te schakelen met de e-commerce module. Afgelopen week is de complete webshop live gegaan en we zijn er erg tevreden mee. ' aldus Marcel ten Hoff, Algemeen Directeur bij Bluebutton.
‘De Vendit-shop wordt zeer compleet opgeleverd; zowel de zichtbare voorkant, als het beheerdergedeelte zit boordevol handige functies. De Vendit-shop is voor Bluebutton gemakkelijk en handig in gebruik en eigenlijk een verlengde van het reeds geïmplementeerde softwaresysteem VMSII.NET.' aldus Eric P. van Jarwaarde, CEO bij Vendit BV.
Kijk voor meer informatie over Bluebutton op www.bluebutton.nl
Over Pit Group
Vendit heeft in samenwerking met Pit Group Intech een webwinkel ontwikkeld die voldoet aan de laatste webstandaarden en gekoppeld is aan VMSII. Pit Group levert verder ook diensten op het gebied van internetmarketing, websiteontwikkeling en multimedia. Met een getalenteerd en gepassioneerd team ontwikkelen ze websites, webwinkels en webapplicaties.
Kijk voor meer informatie over de Pitgroup op www.pitgroup.nl
Laatste nieuws
-
Geplaatst op 07/05/2012
Verhuizing Vendit
We hebben u een aantal maanden geleden al geïnformeerd, maar nu is het ook gerealiseerd... lees verder
-
Geplaatst op 25/04/2012
VMSII is nummer een voor telecomketen Optie1
Vendit is met het winkelmanagement systeem VMSII uitgekozen tot de exclusieve softwareleverancie... lees verder
-
Geplaatst op 24/04/2012
Berkelrode Home & Lifestyle Center kiest voor VMSII
Vorig jaar november heeft één van de grootste interieur- en woonwinkels van Zuid H... lees verder









